Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Q&Q

Marka Q&Q pojawiła się na rynku po raz pierwszy w roku 1976. Produkowana niegdyś przez firmę JAPAN CBM CORPORATION, będącą członkiem koncernu CITIZEN, aktualnie wytwarzana jest przez CITIZEN WATCH Co., Ltd.

Historia koncernu sięga roku 1918, kiedy to założona została „firma-matka”, Shokosha Watch Research Institute. W 1924 roku na rynek trafiły pierwsze zegarki z logiem CITIZEN, a 6 lat później utworzono specjalistyczny oddział firmy, CITIZEN WATCH Co., Ltd., zajmujący się wyłącznie badaniami, rozwojem i produkcją co raz to nowocześniejszych technologicznie czasomierzy.

Zegarki Q&Q z roku na rok cieszyły się co raz większą popularnością, zdobywając uznanie zadowolonych użytkowników. Dzięki temu, w roku 1999 sprzedaż analogowych zegarków kwarcowych Q&Q przekroczyła 20 milionów sztuk, stając się jednocześnie jedną z największych marek zegarkowych na świecie.

Od pewnego czasu, marka Q&Q rozwija się prężnie w segmencie zegarków elektronicznych, i chociaż swoją wielkość zbudowała na sprzedaży analogowych zegarków kwarcowych, próbuje osiągnąć podobny sukces w dziedzinie zegarków LCD.

W kilku słowach, Q&Q to:

Nr 1 w zegarkach analogowych (pod względem ilości sprzedanych szt.)
Druga co do wielkości firma zegarmistrzowska na świecie
Wysoka jakość wykonania i niezawodność
Wsparcie rozwoju technologicznego przez CITIZEN’a
2 000 modeli w katalogu oraz limitowane produkcje specjalne
Nawet 150 i więcej nowych modeli co miesiąc
100% mechanizmów MIYOTA
Ciągle rosnąca liczba modeli posiadających bardzo wytrzymałą powłokę IP złotą lub srebrną.

Marka Q&Q plasuje się pomiędzy drogimi zegarkami szwajcarskimi, a chińskim tanim produktem. Sama nazwa – Q&Q – pochodzi od angielskiego Quality & Quantity (Jakość i Ilość), co oznacza masową produkcję z zachowaniem wysokich standardów jakości.

Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni zegarek – szeroki asortyment marki, bogate wzornictwo i nowoczesne technologie zadowolą każdego użytkownika, a wszystko to za niezmiennie niską, przystępną cenę.